kamery sportowe ✔
oryginalne akcesoria ✔
Kamery sportowe

Jeśli lubicie aktywnie spędzać czas, nawet po wakacjach, i jednocześnie dokumentować swoje dokonania, mamy dla Was najnowsze zestawienie najlepszych i najciekawszych aparatów cyfrowych dla miłośników akcji i nurkowania. Są to zarówno aparaty fotograficzne, jaki i kamery z funkcją aparatu, którym nie straszna wilgoć, a nawet kąpiel na dużej głębokości (bez dodatkowej obudowy), piach, mróz czy upadek - wytrzymają naprawdę wiele.

Niektóre z modeli oferują również funkcje wspomagające podróżników. W zestawieniu umieściliśmy przede wszystkim aparaty nowe, ale są też starsze modele, które oferują unikalne możliwości, a jak na razie nie dostały zastępstwa, nawet od konkurencji. Poniższe cyfrówki można kupić w Polsce w rozsądnej cenie, czyli takiej, którą będzie w stanie zarezerwować w domowym budżecie większość z nas. Dlatego najnowsza Leica X-U znalazła się poza zestawieniem mimo ciekawych możliwości - po prostu mało kto będzie w stanie wydać bagatela 14 tys. złotych na aparat kompaktowy.

SJ4000 Wifi
SJ4000
SJ5000
SJ5000 Wifi
SJ5000X Elite
M10+
M10 Wifi
M20
SJ6 LEGEND
SJ360
SJ4000 +
M10

Kamery marki SJCAM to najwyższa jakość za niewielką cenę. Jesteśmy pierwszym dystrybutorem tej uznanej marki w Polsce. 

 

Oferowane przez nas przez nas produkty pochodzą bezpośrednio od producenta, co jest gwarancją oryginalności oferowanego przez nas sprzętu.

 

W każdej kamerze znajduje się szeroki wachlarz akcesoriów, znacznie zwiększający funkcjonalność. Ponadto oferujemy sporą ilość dedykowanych akcesoriów, które przydadzą się zarówno na ekstremalnym wypadzie, jak rodzinnych wakacjach.

 

 

Aktualności
zobacz nasze najnowsze produkty
25-08-2016
Witamy na oficjalnej stronie polskiego dystrybutora kamer sportowych i akcesoriów marki SJCAM
Formularz kontaktowy:
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon kontaktowy:
Treść wiadomości:
Dane firmy:
KAMAKS
ul. Pokrzywno 4A
61-315 Poznań
tel: 61 886 98 95
poznan@sempler.pl
http://www.sjcamhd.eu
SJCAMHD.EU © 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone.